Vaardigheden & ander gedrag

China - Verbinding maken met uw Chinese zakenpartner

Werkwijze maatwerk
Onderstaande eendaagse training betreft een kant en klare maatwerk training van de Baak. Voor meer informatie over 'kant en klare maatwerk trainingen': klik hier .

Inhoud

Deze interactieve workshop richt zich op de zakelijk-culturele componenten van de Chinese samenleving, en laat zien waar Chinese besluitvorming, gedragscodes en beleidvoering vandaan komt en hoe die werkt.  Daarmee zal de focus liggen op het adresseren van bottlenecks in de communicatie op operationeel en management niveau.  Er wordt gekeken naar de haalbaarheid van wederzijdse verwachtingen en het versterken van inzicht in de werkwijze van de Chinese partner, met uiteindelijk doel beter te kunnen verbinden met uw Chinese collega/partner. 

Resultaten

Deze workshop ondersteunt u bij het: 

 

  • identificeren van hindernissen en struikelblokken – culturele ingrediënten scheiden van puur zakelijke;  
  • ombuigen van communicatiestoornissen tot kansen;
  • verkrijgen van praktische handvatten voor een optimale relatie.

Doelgroep

Voor mensen die dagelijks werken met Chinese collega’s/partners: managers die in joint venture vorm of klant-leverancier verhouding werken, marketeers en communicatiespecialisten, zakenmensen met belangen in China, onderhandelaars en leidinggevenden die China in portefeuille hebben en ambtenaren in de internationale betrekkingensfeer.

Over de trainer

 

 Lilian Kranenburg, sinoloog (Universiteit Leiden, 1986) met internationale werkervaring in Londen, China, Hong Kong en Amsterdam. Gewerkt in strategische business-to business public relations. Aan de wieg gestaan van de marktonderzoeksafdeling van de China-Britain Business Council met accent op MKB. Met als gevolg een unieke combinatie van kennis van China, communicatie, internationale marketing en research.

Deelnemers krijgen vooraf een opdracht die in de training  ter sprake komt.  De training is interactief en wordt verlucht met videosketches.

Tarief
Afhankelijk van de grootte van de groep zal de training uit een of twee trainers (Nederlandse en Chinese) bestaan.  Minimum aantal deelnemers: 10, maximaal: 16 De standaardprijs voor deze training van twee dagdelen is € 5.000,--, per groep tot 16 deelnemers, onder deskundige leiding van 2 trainers. In overleg zijn verschillende opties mogelijk. Zoals bij een hoger aantal deelnemers het gebruik van een moderator, die garant staat voor maximale interactiviteit. Inclusief intakegesprek van max 1 uur tussen opdrachtgever en de trainer (om maatwerk te kunnen leveren), reiskosten trainers in NL, materiaal, begeleiding en ondersteuning door de Baak, exclusief BTW en arrangementskosten. Indien je een aangepaste tijdsinvestering hebt aangegeven, nemen wij over deze prijsstelling contact met je op.

Neem vrijblijvend contact op over de mogelijkheden met Elke Visser
06 41 66 31 06 of mail naar e.visser@debaak.nl .

  Omschrijving Profiel Duur Investering